Стілець K-202 HALMAR

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20261 425 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець K-202 HALMAR на металевому каркасі - стілець польської компанії Halmar (Халмар). Сидіння і спинка стільця виконані з екошкіри . Каркас з пофарбованої сталі сірого кольору.Стілець також доступний у декількох кольорах.
Максимальне навантаження на стілець: 100 кг.
Стілець К-202 Халмар ідеально підходить практично до будь-якого сучасного інтер'єру кухні, їдальні, бару чи кафе
Розміри:
- ширина: 44 см
- глибина: 59 см
- висота: 97 см
- висота сидіння: 48 см
Матеріал:
- сталь з порошковим покриттям
- еко шкіра
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 590 мм |
| Высота | 970 мм |
- Цена: 1 425 ₴

