Стілець K-70 C, екошкіра Сірий Halmar

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20262 020 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець K-70C HALMAR на металевому каркасі - м'який стілець польської компанії Halmar. Сидіння і спинка виконані з екошкіри. Каркас з хромованої сталі.
Максимальне навантаження на стілець: 100 кг.
Габаритні розміри
-
Ширина-430 см
-
Глибина-490 см
-
Висота-970 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет каркаса | Хром |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 970 мм |
| Глубина | 490 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированная сталь |
- Цена: 2 020 ₴

