Стілець K-147 HALMAR

- Под заказ
Отправка с 31 мая 2026от 3 100 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець K-147 HALMAR на металевому каркасі - м'який стілець польської компанії Halmar (Хальмар). Сидіння і спинка стільця виконані з екошкіри. Каркас з хромованої сталі.
Стілець ідеально підходить практично до будь-якого сучасного інтер'єру кухні, їдальні, бару чи кафе.
Розміри:
- Ширина: 42 см
- Глибина: 55 см
- Висота: 101 см
- Вага: 8.1 кг
Варіанти кольору на вибір:
білий,сірий чорний.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Халмер |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Хром |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированная сталь |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 420 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Высота | 1010 мм |
- Цена: от 3 100 ₴
