Стілець К-186

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20262 590 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасний кухонний стілець K-186 порадує вас нестандартним дизайном, витонченими формами і високою якістю. Злегка вигнута спинка і стійкі ніжки надають стільцю елегантності і роблять його зручним у використанні. А м'яке колірне рішення дозволяє максимально гармонійно облаштувати вашу кухню.
Розміри:
- Висота: 100 см
- Ширина: 42 см
- Глибина: 63 см
- Матеріал: Сталь хромована / Еко шкіра
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Халмер |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет каркаса | Хром |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 630 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированная сталь |
- Цена: 2 590 ₴

