Стілець K201 Halmar

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20261 570 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець K-201 – оригінальний стілець з м'яким сидінням у стилі LOFT польської компанії Halmar. Сидіння і спинка виконані з поліпропілену. Ніжки виготовлені з масиву дерева в кольорі бук. В якості оббивки використана екошкіра в тон сидіння.
Максимальне навантаження на стілець: 100 кг.
Стілець К-201 ідеально підходить практично до будь-якого сучасного інтер'єру кухні, їдальні, бару чи кафе.
Розміри:
- Ширина: 48 см
- Глибина: 45 см
- Висота: 81 см
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Спинка | пластик |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 480 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Высота | 810 мм |
- Цена: 1 570 ₴

