Стілець K-209 Halmar

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20262 100 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець К 209- це сучасна модель, від польського виробника Halmar, яка стає прекрасним доповненням для кухні чи вітальні. Його оригінальний дизайн без будь-яких сумнівів, освіжить інтер'єр будь-якої кімнати. Висока, широка спинка і м'яке сидіння дозволяють Вам провести годину за обіднім столом з комфортом.
Габарити стільця :
- ширина - 42 см;
- глибина - 42 см;
- висота - 100 см;
- висота посадкового місця - 47 см.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Хром |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированная сталь |
| Спинка | экокожа |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 420 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Высота | 1000 мм |
- Цена: 2 100 ₴
