Стілець K-211 Halmar

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20262 500 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець K-210 HALMAR на металевій рамі - це м'яке крісло польської компанії Halmar. Сидіння та спинка стільця виготовлені з еко-шкіри. Каркас із хромованої сталі. Максимальне навантаження на стілець: 120 кг.
Розміри:
Ширина, 420 мм Глибина, 600 мм Висота, 970 мм| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированная сталь |
| Спинка | экокожа |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 420 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 970 мм |
- Цена: 2 500 ₴

