Стілець K-214 HALMAR

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20263 200 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець K-214 HALMAR (дуб медовий) на металевому каркасі - м'який стілець польської компанії Halmar (Хальмар). Сидіння і спинка стільця виконані з екокожі кремового кольору. Каркас з пофарбованої сталі кольору дуб медовий.
Максимальне навантаження на стілець: 100 кг.
Стілець К-214 Хальмар ідеально підходить практично до будь-якого сучасного інтер'єру кухні, їдальні, бару чи кафе.
Розміри:
- Ширина: 45 см
- Глибина: 53 см
- Висота: 90 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | сталь покрытая краской |
| Спинка | экокожа |
- Цена: 3 200 ₴

