Стілець К-292 HALMAR

- Под заказ
Отправка с 01 июня 20261 350 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обідній, кухонний стілець від польського бренду Халмар.
Підстава стільця - металеві ніжки в чорному кольорі (сталь з порошковим покриттям).
М'яке сидіння і спинка виконані в тканини сірого кольору.
Габаритний розмір стільця К-292:
- ширина 42 см
- глибина 47 см
- висота 98 см
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Спинка | ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 420 мм |
| Глубина | 470 мм |
| Высота | 980 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | ткань |
- Цена: 1 350 ₴

