Ліжко Кароліна 3 з підйомним механізмом Світ Меблів

- Под заказ
Отправка с 25 мая 202616 615 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Кароліна 3 виготовлена з міцних зносостійких матеріалів: якісне ламіноване ДСП, м’яка штучна шкіра для оббивки на вибір. Також модель може бути оснащена надійним підйомним механізмом, завдяки чому ви зможете з легкістю підняти спальне місце, під яким є просторий ящик для зберігання речей.
Високе м'яке узголів'я декороване стяжкою.
Ліжко-подіум Кароліна створить неповторний шaрм для вашої спальні та доповнить її своїм класичним і витриманим дизайном.
Ліжко без підйомного механізму: всередину корпусу ліжка на дно з ДВП кладеться металевий каркас на ніжках;
Ліжко з підйомним механізмом: металевий каркас кріпиться підйомним механізмом до корпусу ліжка, ліжко має нішу для білизни;
Розміри |
|
| Довжина (см) | 213 |
| Ширина (см) | 168 |
| Довжина спального місця (см) | 200 |
| Ширина спального місця (см) | 160 |
| Висота узголів'я (см) | 95 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 213 см |
| Ширина кровати | 168 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 95 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Комплектация кровати | |
| Ниша для белья | 1 шт |
- Цена: 16 615 ₴


