Ліжко Кароліна 6 з підйомним механізмом Світ Меблів

- Под заказ
Отправка с 01 июня 202623 550 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кароліна 6 виготовлена з міцних зносостійких матеріалів: якісне ламіноване ДСП, м’яка меблева тканина для оббивки на вибір. Також модель може бути оснащена надійним підйомним механізмом, завдяки чому ви зможете з легкістю підняти спальне місце, під яким є просторий ящик для зберігання речей.
Високе м'яке узголів'я декороване каретною стяжкою.
Ліжко-подіум Кароліна створить неповторний шaрм для вашої спальні та доповнить її своїм класичним і витриманим дизайном.
Ліжко з підйомним механізмом: металевий каркас кріпиться підйомним механізмом до корпусу ліжка, ліжко має нішу для білизни;
Розміри |
|
| Довжина (см) | 230 |
| Ширина (см) | 180 |
| Довжина спального місця (см) | 200 |
| Ширина спального місця (см) | 160 |
| Висота узголів'я (см) | 93 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 230 см |
| Ширина кровати | 180 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 93 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
- Цена: 23 550 ₴


