Комод Б'янко Світ Меблів

- Под заказ
Отправка с 25 мая 20265 935 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Класичний широкий комод для речей з 4 висувними ящиками на телескопічних направляючих. Модульні меблі з колекції Б'янко. В її дизайні вдало поєднуються всі сучасні елементи, як в плані декору, так і підбору фурнітури. Багато яскравого білого, скла, дзеркал.Виробник Світ Меблів в якості матеріалу використовують вітчизняний ДСП і МДФ високої якості. Дана модель представлена в колірних поєднаннях: "Дуб Сонома" і "Білий".
Розміри:ширина- 1050 мм
висота- 835 мм
глибина- 406 мм
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | Мир-Мебели |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ ламинированный |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 105 см |
| Глубина комода | 41 см |
| Высота комода | 84 см |
- Цена: 5 935 ₴
