Шафа Б'янко 3Д Світ Меблів

- Под заказ
Отправка с 01 июня 202612 275 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Елегантна тридверна шафа "Б'янко" 3Д - елемент модульної системи Б'янко фабрики Світ Меблів.
Цей модульний елемент виглядає неймовірно стильно, а білосніжні глянсові фасади, не тільки візуально розширять простір і освіжать інтер'єр.
Конструкція шафи для гардеробу "Б'янко" 3Д відповідає традиційній схемі, яка включає в себе секцію зі штангою і полицею і секцію з чотирма полками. В якості декоративного оформлення на фасадах вироби красуються витончені і ненав'язливі рельєфні вставки контрастного відтінку і металеві довгасті ручки.
Шафа виготовлена з ламінованого ДСП і МДФ відмінної якості, тому привабливий, міцний і надійний.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Тип | Шкаф |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2100 мм |
| Глубина шкафа | 570 мм |
| Ширина шкафа | 1500 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ ламинированный |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полки для белья | 5 |
| Штанга для одежды | 1 шт |
- Цена: 12 275 ₴





