Комод 60 Б'янко Світ Меблів

- Под заказ
Отправка с 25 мая 20264 895 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комод 60 з колекції модульних меблів Б'янко української фабрики Світ Меблів. Вузький комод має п'ять висувних ящиків. Головною особливістю моделі є прості геометричні форми і білосніжні глянцеві фасади. Як декор використовуються довгі ручки, контрастні вставки в кольорі дуб Сонома і фрезерування, візуально розділяє фасади на блоки. Комод 60 Б'янко Світ Меблів стане відмінним додатковим місцем для зберігання в дитячій, спальні або вітальні. А його зовнішній вигляд принесе в приміщення відчуття свіжості і простору. Якісні матеріали та фурнітура забезпечують надійність і довговічність у використанні.
Розміри:
| Висота | 103.6 см |
| Ширина | 60 см |
| глибина | 40.6 см |
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Мир-Мебели |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ ламинированный |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 60 см |
| Глубина комода | 41 см |
| Высота комода | 104 см |
- Цена: 4 895 ₴

