Тумба ТВ Б'янко Світ Меблів

- Под заказ
Отправка с 26 мая 20267 550 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Тумба під телевізор Б'янко з колекції модульних меблів Б'янко української фабрики Світ Меблів. Модель має один висувний ящик і три відділення за дверцятами, внутрішній простір за якими розділене поличками. Головною особливістю моделі є прості геометричні форми, строгі лінії, простота виконання, білосніжні глянцеві фасади, як декор використовуються довгі ручки, контрастні вставки в кольорі дуб Сонома і фасади візуально розділені на блоки. Оригінальна і функціональна ТВ тумба в кольорі білий глянець стане справжньою окрасою вітальні. Якісні матеріали та фурнітура забезпечать надійність і довговічність у використанні.
Розміри:
| Висота | 53 см |
| Ширина | 230 см |
| глибина |
40 см |
| Матеріал корпуса | ламіноване ДСП |
| матеріал фасаду | МДФ |
| колір | білий / білий глянець / дуб Сонома (вставка) |
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба |
| Функциональное назначение | Под домашний кинотеатр |
| Форма фасада | прямой |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 2300 мм |
| Глубина тумбы | 400 мм |
| Высота тумбы | 530 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ ламинированный |
- Цена: 7 550 ₴



