Тумба 2Д Ск Б'янко Світ-меблів

- Под заказ
Отправка с 26 мая 20265 635 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Б'янко 2Д Ск - зручна двухдверна тумба від уманської меблевої фабрики Світ Меблів. Одна з дверей має скляну вставку. Дверцята оснащені продовгуватими зручними ручками. На підлозі тумба розміщується на масивних ногах з металу. Корпус у тумби проведений з ДСП. Фасад зроблений з ДСП з вкладками з МДФ.
Розміри:
- Ширина: 80,1 см.
- Висота: 114 см.
- Глибина: 40 см.
Матеріали:
- Корпус: ДСП.
- Фасад: ДСП, з накладками МДФ.
Колір:
- Корпус: білий глянець.
- Фасад: білий глянець, дуб сонома.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Фасады | МДФ ламинированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество дверок | 2 шт. |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Тип фасада | прямой |
| Ширина витрины | 800 мм |
| Глубина витрины | 400 мм |
| Высота витрины | 1140 мм |
| Тип витрины | прямая |
- Цена: 5 635 ₴


