Комод 2D3S Santes VMV Holding

- Под заказ
Отправка с 16 мая 20266 155 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комод 2D3S-елемент модульної системи Сантес, виробництва фабрики VMV Holding.
Сучасний функціональний комод-у системі передбачені всі необхідні елементи для вдалого облаштування вітальні або домашнього офісу.
Ніжки створені з урахуванням сучасних потреб-їх висота дозволяє вільно пересуватися роботам-пилососам.
-Направляючі на шухлядах повного висуву.
-Металеві ніжки і опори.
-Кромка PCV.
Розміри:ширина-180 см
глибина-42 см
висота-92,5 см
Колір: Дуб крафт золотий/антрацит.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тумбы | прямая |
| Тип мебели | тумба |
| Высота тумбы | 925 мм |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Глубина тумбы | 420 мм |
| Ширина тумбы | 1800 мм |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Ширина этажерки | 1800 мм |
| Высота этажерки | 925 мм |
| Глубина этажерки | 420 мм |
- Цена: 6 155 ₴
