Тумба для взуття Комфі ТМ Embawood

- В наличии
2 260 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна, компактна ,зручна- тумба взуттєва Комфі від українського виробника ТМ "Embawood" . Білого кольору з м'яким сидінням, нішею для зберігання під сидінням, стане невід'ємною деталлю інтер'єру. Така тумба-банкетка відмінно підійде як для будинку, так і для офісу.
Розміри
Ширина: 1036 мм
Висота: 480 мм
Глибина: 320 мм
Матеріал корпусу : ДСП 16 мм
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 480 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Ширина | 1036 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 2 260 ₴









