Стелаж "Каспіан"

- В наличии
3 920 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стелаж REG/90 - це пропозиція для тих, хто шукає модних і функціональних рішень для квартири. Широка книжкова шафа обладнана 4-ма полками, на яких достатньо місця для книжкових колекцій або демонстрації улюблених прикрас. Мінімалістичний дизайн відповідає сучасним тенденціям, які цінують економію форми і практичність використання меблів. Regal Kaspian підходить і для вітальні, і для офісу, і для спальні з окремим куточком для читання.Випускається в двох кольорах "венге темний" та "дуб сонома".
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БРВ-Украина |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внутренних полок | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | книжный стеллаж |
| Габаритные размеры книжного стеллажа | |
| Высота стеллажа | 2010 мм |
| Глубина стеллажа | 410 мм |
| Ширина стеллажа | 900 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
- Цена: 3 920 ₴

