Ліжко-колиска "Еліт" з ящиком шухляда+відкидна боковинка (біле)

- Под заказ
Отправка с 15 июня 20267 900 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитяче ліжечко-колиска на шарнірах "ЛІЛІЯ" з шухлядою (білий колір) від відомого виробника дитячих меблів ТМ "Кузя" виготовлене з натурального дерева - масиву бука, забезпечить здоровий сон вашій малечі. Виготовлене з безпечних матеріалів та покрито сертифікованими лаками.
Особливості дитячого ліжка-колиски на шарнірах "ЛІЛІЯ" з шухлядою (білий колір):
- - Маятниковий механізм (на деревяних підшипниках) для колисання;
- - Містка шухляда ЗАКРИТОГО ТИПУ (на телескопічних направляючих);
- - Відкидна боковина з надійним механізмом відкидання;
- - Всі деталі ліжечка мають безпечні округлі форми та поліровані поверхні;
- - Є можливість трансформації ліжечка в дитячий диванчик.
Технічні характеристики дитячого ліжка-колиски "ЛІЛІЯ" з шухлядою (білий колір):
- матеріал - бук
розмір - 1200 х 600 мм (внутрішні розміри)
матрац - 3 рівня висоти
вік - від народження до 5 років.
Додаткові опції до комплектації ліжка:
Матрац :1200*600;ціна- 850грн.
Балдахін: ціна- 450грн.
Підставка : ціна- 195грн.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Кузя |
| Страна производитель | Украина |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Покрытие | Лак |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип кроватки | Кроватка-люлька |
| Тип механизма качания | маятниковый |
| Уровни регулировки высоты ложе | 3 |
| Комплектация | |
| Балдахин | Нет |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Пеленальный столик | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес кроватки | 28 кг |
| Высота с учетом боковин | 91 см |
| Длина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 120 см |
| Ширина спального места | 60 см |
- Цена: 7 900 ₴



