Матрац "Love" Nikelly

- Под заказ
Отправка с 21 мая 202610 600 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ортопедичний матрац Love зима / літо - це двостороння модель, в основі якої знаходиться незалежний пружинний блок Universal pocket spring 5 zones посилений в зонах з більшим навантаженням: в поперековій області і в області плечового пояса. Всі пружини блоку функціонують незалежно один від одного, завдяки чому досягається ефективна підтримка хребта під час сну. Як шари наповнення використовуються Organic layer, який надає поверхні виробу додатковий комфорт з одного боку і піна Comfort foam, яка прекрасно витримує навантаження і забезпечує анатомічно правильне розташування хребта під час сну з іншого боку, а також шар Latex cocos - еластичний і щільний матеріал, використання якого дозволяє наділити матрац необхідною жорсткістю. Чохол матраца Love виконаний з подвійного жаккарда глибокої прошивки SUPER TOUCH, який має ефект «Зима-літо».
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nikelly |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Высота | 22 см |
| Количество зон жесткости матраса | 5 |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 160 кг |
| Наполнение матраса | натуральный латекс, микрофибра, хлопок, латексированная кокосовая койра, Sping Foam |
| Ортопедические свойства | Да |
| Размер матраса, см | 160х200 |
| Тип пружинного блока матраса | независимый пружинный блок "Pocket Spring" |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Эффект "Зима - Лето" | Да |
| Размеры матраса | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Сторона матраса 2 | средней жесткости |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | жаккард |
| Сторона чехла 2 | жаккард |
- Цена: 10 600 ₴

