Матрац "Belief" Nikelly

- Под заказ
Отправка с 21 мая 20269 400 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Ортопедичний матрац БЕЛІФ зима / літо - це двостороння модель, в основі якої знаходиться незалежний пружинний блок Comfortpoket 5 zones посилений в зонах з більшим навантаженням: в поперековій області і в області плечового пояса. Як шари наповнення використовуються Cotton layer, який надає поверхні виробу додатковий комфорт, а також шар Latex cocos - еластичний і щільний матеріал, використання якого дозволяє наділити матрац необхідною жорсткістю. В якості захисного шару між наповненням матраца і пружинним блоком виступає матеріал Protective fiber. Чохол матраца BELIEF виконаний з подвійного жакарда глибокої прошивки NICE TOUCH, який має ефект «Зима-літо». Таким чином, виріб однаково комфортним для використання, як взимку, так і влітку
Кокосові матраци володіють високим ступенем анатомічності, добре пропускають повітря, швидко сохнуть і не викликають алергії. Protective fiber - матеріал застосовується для захисту наповнювачів від пошкодження пружинним блоком. Також, завдяки своїм хорошим механічним властивостям, він дає можливість забезпечити по всій поверхні матраца однаковий тиск пружин на тіло людини. Comfortpoket 5 zones - 5-тизональний блок незалежних пружин, посилений в зонах з більшим навантаженням.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Высота | 21 см |
| Количество зон жесткости матраса | 5 |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 160 кг |
| Наполнение матраса | хлопок, микрофибра, латексированная кокосовая койра |
| Ортопедические свойства | Да |
| Размер матраса, см | 160х200 |
| Тип матраса | пружинный |
| Тип пружинного блока матраса | независимый пружинный блок "Pocket Spring" |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Эффект "Зима - Лето" | Да |
| Размеры матраса | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Сторона матраса 2 | Средний |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | хлопковый жаккард |
| Сторона чехла 2 | хлопковый жаккард |
- Цена: 9 400 ₴

