Ортопедичний пружинний матрац Liberty (Ліберті) – 160×200

- Под заказ
Отправка с 21 мая 202618 900 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Ортопедичний матрац Ліберті (Liberty) з ефектом підтримки тіла під час сну від виробника Nikelly - двостороння модель, в основі якої знаходиться 9-зональний незалежний пружинний блок посилений в зонах з більшим навантаженням. Так як задіяними будуть тільки ті пружини, які відчувають навантаження, матрац здатний якісно підтримувати хребет, розподіляючи вагу рівномірно. Поверхня такого виробу рівна і пружна. Завдяки використанню багатозонального пружинного блоку виріб стає зносостійким і витримує велике навантаження на одне спальне місце. Magic Touch чохол із з комфортного стрейч-жаккарду глибокої прошивки надає приємний зовнішній вигляд і збільшує термін служби виробу.
М’який ортопедичний матрац дозволяє створити неймовірний комфорт, не жертвуючи при цьому профілактичними і лікувальними характеристиками. Кращі м’які матраци допомагають розслабитися, відновити сили і підняти настрій і при цьому створюють оптимальну підтримку для хребта.
Шари матраца:
Чохол: MAGIC TOUCH чохол з комфортного стрейч-жаккарда глибокої прошивки
Elastic natural latex
Elastic coconut
Mix fiber
Тип пружинного блоку: Space pocket spring 9 zones H = 160 кг
Mix fiber
Elastic coconut
Tech foam
Чохол: MAGIC TOUCH чохол з комфортного стрейч-жаккарда глибокої прошивки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nikelly |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Высота | 28 см |
| Количество зон жесткости матраса | 9 |
| Наполнение матраса | натуральный латекс, латексная пена, латексированная кокосовая койра |
| Ортопедические свойства | Да |
| Размер матраса, см | 160х200 |
| Тип матраса | пружинный |
| Тип пружинного блока матраса | независимый пружинный блок "Pocket Spring" |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Эффект "Зима - Лето" | Да |
| Размеры матраса | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Сторона матраса 2 | средней жесткости |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чехла 2 | стрейч жаккард |
- Цена: 18 900 ₴

