Ортопедичний пружинний матрац Ease (Ізі) – 160×200

- Под заказ
Отправка с 21 мая 20267 900 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Ортопедичний гіпоалергенний матрац Ізі (Ease) від виробника Nikelly - двостороння модель, в основі якої знаходиться 5-зональний незалежний пружинний блок посилений в зонах з більшим навантаженням. Так як задіяними будуть тільки ті пружини, які відчувають навантаження, матрац здатний якісно підтримувати хребет, розподіляючи вагу рівномірно. Поверхня такого виробу рівна і пружна. Завдяки використанню багатозонального пружинного блоку виріб стає зносостійким і витримує велике навантаження на одне спальне місце. Super touch чохол із щільної подвійного жаккарда надає приємний зовнішній вигляд і збільшує термін служби виробу.
Гіпоалергенні матраци виготовлені зі спеціальних матеріалів,вони добре вентилюються, в них не скупчуються шкідливі мікроорганізми. Гіпоалергенний ефект триває весь термін служби матраца.
Шари матрацу:
- Чохол: SUPER TOUCH чохол з подвійного жаккарду глибокої прошивки
- Organic layer
- Mix fiber
- Тип пружинного блоку: Universal pocket spring 5 zones
- Єврокаркас
- Mix fiber
- Organic layer
- Чохол: SUPER TOUCH чохол з подвійного жаккарда глибокої прошивки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nikelly |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Высота | 20 см |
| Количество зон жесткости матраса | 5 |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 150 кг |
| Наполнение матраса | хлопок, лен |
| Ортопедические свойства | Да |
| Размер матраса, см | 160х200 |
| Тип матраса | пружинный |
| Тип пружинного блока матраса | независимый пружинный блок "Pocket Spring" |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Эффект "Зима - Лето" | Да |
| Размеры матраса | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | Средний |
| Сторона матраса 2 | Средний |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | жаккард |
| Сторона чехла 2 | жаккард |
- Цена: 7 900 ₴

