Ортопедичний пружинний матрац Nikelly Happiness 160×200 см

- Под заказ
Отправка с 21 мая 202612 500 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Матрац Happiness NIKKELY - покращений високотехнологічний матрац з ортопедичним ефектом і довговічною гарантією на наповнення і надійний пружинний блок Space Pocket Spring з дев'ятьма зонами.
Поряд з цим використання високоякісної піни і кокосової волоконної прошарку під прошитим жакардовим чохлом є запорукою максимальної зручності.
Шари матраца:
Чохол: SUPER TOUCH чохол з подвійного жаккарда глибокої прошивки
Tech foam
Elastic coconut
Mix fiber
Тип пружинного блоку: Space pocket spring 9 zones
Єврокаркас
Mix fiber
Comfort foam
Чохол: SUPER TOUCH чохол з подвійного жаккарда глибокої прошивки
Матрац Happiness NIKELLY є двостороннім та володіє властивістю зима / літо, так як в чохлі використовуються прошарки натуральний льон / вовна.
Ортопедичний матрац Happiness NIKELLY виготовляється у всіх стандартних розмірах
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nikelly |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Высота | 25 см |
| Количество зон жесткости матраса | 9 |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 160 кг |
| Наполнение матраса | хлопок, лен, натуральный латекс, кокосовая койра |
| Ортопедические свойства | Да |
| Размер матраса, см | 160х200 |
| Тип матраса | пружинный |
| Тип пружинного блока матраса | независимый пружинный блок "Pocket Spring" |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Эффект "Зима - Лето" | Да |
| Размеры матраса | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Сторона матраса 2 | средней жесткости |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | жаккард |
| Сторона чехла 2 | жаккард |
- Цена: 12 500 ₴

