Ортопедичний пружинний матрац Respect (Респект) – 160×200

- Под заказ
Отправка с 25 мая 202615 182 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Матрац Respect NIKELLY - виріб з ідеальною поверхнею з приємного на дотик стрейч-жаккарда і прошарком Hybridpur Yoga Drops Memory. Крім сучасної технології пружинного системи Pocket Spring класу Space ортопедичний ефект і в цілому комфорт забезпечуються використанням у якості матеріалів кокоса і просунутої в властивості та якість піни.
Шари матраца:
- Чохол: MAGIC TOUCH чохол з комфортного стрейч-жаккарда глибокої прошивки
- HybridPUR YOGA DROPS MEMORY
- Elastic coconut
- Mix fiber
- Тип пружинного блоку: Space pocket spring 9 zones
- Єврокаркас
- Mix fiber
- Elastic coconut
- Tech foam
- Чохол: MAGIC TOUCH чохол з комфортного стрейч-жаккарда глибокої прошивки
Mix fiber - цей матеріал, створений з волокон, спресованих при високій температурі, цінується за жорсткість, міцність і довгий термін служби.
Space pocket spring 9 zones - пружинний блок, розділений на 9 зон і виготовлений з пружин із застосуванням дроту різних діаметрів. Таке зонування допомагає матрацу максимально точно підлаштуватися під анатомію сплячої людини, надійно підтримуючи всі частини його тіла і допомагаючи легко розслабити м'язи під час сну.
Tech foam - високоеластична піна з високим рівнем щільності, яка поєднує в собі низьку початкову жорсткість і досить значну несучу здатність.
HybridPUR YOGA DROPS MEMORY - це високоеластична піна, яка володіє «ефектом пам'яті». Цей інноваційний матеріал, який чутливий до найменших змін тиску і температури, легко підлаштовується під форму тіла сплячої людини, і так само швидко повертається у вихідне положення після зняття навантаження.
Elastic coconut - натуральний матеріал, який виробляється з волокон кокосових горіхів, скріплених між собою натуральним латексом.
MAGIC TOUCH чохол з комфортного стрейч-жаккарда глибокої прошивки - це приємна і високоеластична тканина з «дихаючим» ефектом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nikelly |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Высота | 28 см |
| Количество зон жесткости матраса | 9 |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 160 кг |
| Наполнение матраса | Высокоэластичная пена Airfoam , кокосовая койра, Naturfoam |
| Ортопедические свойства | Да |
| Размер матраса, см | 160х200 |
| Тип матраса | пружинный |
| Тип пружинного блока матраса | независимый пружинный блок "Pocket Spring" |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Эффект "Зима - Лето" | Да |
| Размеры матраса | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | мягкий |
| Сторона матраса 2 | Среднемягкий |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чехла 2 | стрейч жаккард |
- Цена: 15 182 ₴

