Ортопедичний пружинний матрац Strong (Стронг) – 160×200

- Под заказ
Отправка с 21 мая 202610 900 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Гіпоалергенні матраци виготовлені зі спеціальних матеріалів: кокосове волокно, високоеластична піна і інші. Вони добре вентилюються, в них не скупчуються шкідливі мікроорганізми і не використовується латекс, який викликає реакцію у чутливих людей. Гіпоалергенний ефект триває весь термін служби матраца.
Шари матраца:
- Чохол Із Подвійного жаккард глібокої прошивки
- Organic Layer
- Elastic coconut
- Mix Fiber
- Universal Pocket Spring 5 zones
- Єврокаркас
- Mix Fiber
- Sisal
- Comfort foam
- Чохол Із комфортного стрейч жаккард глібокої прошивки.
Mix fiber - цей матеріал, створений з волокон, спресованих при високій температурі, цінується за жорсткість, міцність і довгий термін служби.
Elastic coconut - натуральний матеріал, який виробляється з волокон кокосових горіхів, скріплених між собою натуральним латексом. Завдяки такому тандему цей унікальний матеріал має достатню жорсткість і хорошу пружність, що дозволяє якісно підтримувати тіло сплячої людини і розподіляти навантаження на матрац.
Єврокаркас - додатковий елемент наповнення, який встановлюється по всьому периметру матраца. Його виробляють з щільною і пружною піни. Завдяки своїй товщині в 100 міліметрів, він створює ідеально рівну бічну поверхню і одночасно попереджає деформацію матраца .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nikelly |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Высота | 23 см |
| Количество зон жесткости матраса | 5 |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 160 кг |
| Наполнение матраса | Эластичная пена, войлок, кокосовая койра |
| Ортопедические свойства | Да |
| Размер матраса, см | 160х200 |
| Тип матраса | пружинный |
| Тип пружинного блока матраса | независимый пружинный блок "Pocket Spring" |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Эффект "Зима - Лето" | Да |
| Размеры матраса | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Сторона матраса 2 | Средний |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | жаккард |
| Сторона чехла 2 | жаккард |
- Цена: 10 900 ₴

