Шафа купе 1500 Меблі Стар

- Под заказ
Отправка с 25 мая 20268 300 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Ціна вказана за шафи-купе з габаритними розмірами 1500*600*2400, з фасадним наповненням - 760*2200-2шт. Розсувна система в кольорі срібло.
Ширина 2-х дверних шаф купе від 900 до 1800мм з кроком 100мм, висота 2100/2400, глибина 450/600мм.
Кожна шафа остаточно прораховується з продавцем-консультантом магазину. Вартість шафи купе залежить від розміру, наповнення фасадів, кольору розсувної системи, додаткових елементів (кутові консолі, освітлення, блоки ящиків)
Для виробництва шаф купе використовують ламіноване ДСП стандартних кольорів - венге магія,дуб сонома,горіх екко,яблуня,вільха,дуб молочний,аляска, крайку АВС (2мм ) і алюмінієву розсувну систему 5 кольору (алюміній, золото, шампань, венге, білий).
Наповнення фасадів може бути: дзеркало, ДСП, піскоструй, фотодрук, лакобель, комбіновані фасади.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mebel-Star |
| Страна производитель | Украина |
| Внешняя угловая консоль | под заказ |
| Декоративная подсветка | под заказ |
| Количество раздвижных дверей | 2 |
| Материал раздвижной системы | алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Высота шкафа-купе | 2400 мм |
| Глубина шкафа-купе | 600 мм |
| Длина шкафа-купе | 1500 мм |
| Материал изготовления шкафа-купе | |
| Двери | ДСП ламинированная |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа-купе | |
| Полки для белья (бельевой отдел) | Да |
| Штанга для одежды | 1 шт |
- Цена: 8 300 ₴



