Диван Олімп

- В наличии
13 500 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Компактний і практичний диван «Олімп» представляє меблева фабрика « VoSlav&Co».Диван двомісний розкладний. Механізм трансформації - єврокнижка. Головними особливостями є: повністю м'яка оббивка по всьому каркасу, бильця у вигляді плоских подушок і наявність коробів для білизни. Цікавий і стильний диван середнього розміру впишеться в будь-який і інтер'єр.
Сучасний диван Олімп- модель що відрізняється декоративними ніжками.
Особливості дивана:
Диван з функцією сну та ящиком для білизни.
Наповнення сидіння-Бонелло та поролон
Ефективний і легкий в експлуатації-легко розкладається
Великий контейнер для постільної білизни.
Хромовані ніжки.
Рівна спальна поверхня.
Спинка дивана оббита тканиною.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота посадочной части дивана | 47 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 75 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 141 см |
| Высота от пола | 47 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус, ДСП |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Опоры | хромированная сталь |
| Наполнители | |
| Спальное место | ватин, Боннель, термовойлок, деревянные ламели, пружинный блок, синтепон |
| Подушка сиденья | синтепон, пенополиуретан, ватин |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина дивана | 195 см |
| Глубина дивана | 141 см |
- Цена: 13 500 ₴


