Тумба під взуття Хайді Світ Меблів

- Под заказ
Отправка с 26 мая 20263 085 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тумба для взуття Хайді виготовляється фабрикою Світ Меблів. Дана модель виробляється з ламінованого ДСП .
Тумба представлена в 2 колірних комбінаціях:
- Дуб артезіан / білий
- Дуб артезіан / антрацит
У тумбі для взуття Хайді є відкрите відділення і дві відкидні секції. У відкидних секція механізм "гамбургер", це галошница в яку взуття ставиться вертикально, за рахунок чого вдається дуже компактно розмістити велику кількість пар.
Ширина 850 мм
Глибина 320 мм
Висота-1090 мм
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 850 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Высота | 1090 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
- Цена: 3 085 ₴

