Матрац-топер ортопедичний Smile 160х200 см

- Под заказ
Отправка с 21 мая 20264 500 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Тонкий матрац топпер-футон Nikelly Smile (Смайл) ортопедичний середньої жорсткості з знімних чохлом . Модель призначена для експлуатації як на матрацах, так і на диванах, для зберігання і транспортування може бути скручена в зручний рулон, виконана з міцної тканини стрейч-жаккард.
Наповнення: Чохол: MAGIC TOUCH чохол з комфортного стрейч-жаккарда глибокої прошивки
Comfort foam
Чохол: MAGIC TOUCH чохол з комфортного стрейч-жаккарда глибокої прошивки
Характеристики матеріалів: Comfort foam - піна з відкритими осередками, яка має високу несучу здатність, і структура якої дозволяє витримувати більш високі навантаження, ніж стандартні марки.
MAGIC TOUCH чохол з комфортного стрейч-жаккарда глибокої прошивки - це приємна і високоеластична тканина з «дихаючим» ефектом, яка завдяки своїм гігроскопічним властивостям створює оптимальний мікроклімат чохла матраца, зберігаючи при цьому всі кращі якості жаккарда. А використання синтепону великої щільності надає матрацам об'ємну і пишну структуру.
Модель Smile здатна прекрасно вирішити безліч ситуацій: виправити нерівності дивана; додати Вашому матрацу додаткової помірної м'якості або пружності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nikelly |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 6 см |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 100 кг |
| Наполнение матраса | пенополиуретан |
| Ортопедические свойства | Да |
| Размер матраса, см | 160х200 |
| Тип матраса | беспружинный |
| Дополнительные характеристики матраса | |
| Воздухопроницаемый чехол | Да |
| Съемный чехол матраса | Да |
| Размеры матраса | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Комплектация матраса | |
| Замок-молния для фиксации съемного чехла | Да |
| Съемный наматрасник | Да |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чехла 2 | стрейч жаккард |
- Цена: 4 500 ₴

