Матрац Соул / Soul

- Под заказ
Отправка с 21 мая 20265 900 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Матрац-топпер Soul – це ідеальне рішення для тих, хто в будь-якій ситуації хоче спати затишно і міцно, і для тих, хто часто приймає гостей. Дана модель повністю підлаштовується під індивідуальну вагу і форми тіла.
Шари топперу:
- Чохол: MAGIC TOUCH чохол з комфортного стрейч-жаккарда глибокої прошивки
- Comfort foam
- Elastic coconut
- Comfort foam
- Чохол: MAGIC TOUCH чохол з комфортного стрейч-жаккарда глибокої прошивки
Comfort foam – піна з відкритими осередками, яка має високу несучу здатність, і структура якої дозволяє витримувати більш високі навантаження.
Elastic coconut – натуральний матеріал, який виробляється з волокон кокосових горіхів, скріплених між собою натуральним латексом. Завдяки такому тандему цей унікальний матеріал має достатню жорсткість і хорошу пружність, що дозволяє якісно підтримувати тіло сплячої людини і розподіляти навантаження на матрац.
MAGIC TOUCH чохол з комфортного стрейч-жаккарду глибокої прошивки – це приємна і високоеластична тканина з «дихаючим» ефектом, яка завдяки своїм гігроскопічним властивостям створює оптимальний мікроклімат чохла матраца, зберігаючи при цьому всі кращі якості жаккарда. А використання синтепону великої щільності надає матрацам об’ємну і пишну структуру.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 8 см |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 120 кг |
| Наполнение матраса | пенополиуретан, латексированная кокосовая койра |
| Ортопедические свойства | Да |
| Размер матраса, см | 160х200 |
| Тип матраса | беспружинный |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Комплектация матраса | |
| Аэраторы | Нет |
| Замок-молния для фиксации съемного чехла | Да |
| Ручки для переноса | Нет |
| Съемный наматрасник | Да |
| Размеры матраса | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чехла 2 | стрейч жаккард |
- Цена: 5 900 ₴

