Набір пуфів Halmar Monty | бордовий

- В наличии
3 000 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пуфики Halmar Monty поєднують вишуканий дизайн і сучасні матеріали, завдяки компактним розмірам будуть доречно виглядати навіть в невеликому приміщенні. Пуфики ідеально підходять для обладнання комфортної зони відпочинку, як в офісі, так і вдома.
В якості оббивки використана приємна на дотик тканина. Прості, але в той же час оригінальні пуфики відмінно підійдуть для меблювання вітальні, спальні або передпокою.
Розміри: 44/36 см і 38/31 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спинки | Нет |
| Материал каркаса | стальная труба |
| Обивочный материал | Велюр |
| Цвет | Бордовый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 440 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Высота | 360 мм |
- Цена: 3 000 ₴





