Набір пуфів Halmar Polly

- Под заказ
Отправка с 10 июня 20263 700 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пуфики Halmar Polly поєднують вишуканий дизайн і сучасні матеріали, завдяки компактним розмірам будуть доречно виглядати навіть в невеликому приміщенні. Пуфики ідеально підходять для обладнання комфортної зони відпочинку, як в офісі, так і вдома.
В якості оббивки використана приємна на дотик тканина. Прості, але в той же час оригінальні пуфики відмінно підійдуть для меблювання вітальні, спальні або передпокою.
Розміри: 40/44 см і 33/38 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спального места | Нет |
| Наличие спинки | Нет |
| Материал каркаса | стальная труба |
| Обивочный материал | Велюр |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 400 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Высота | 440 мм |
- Цена: 3 700 ₴


