Шафа-купе двухдверна

- Под заказ
Отправка с 25 мая 20269 600 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Ціна вказана за шафу-купе 2-х дверну шириною 1800 мм, висотою до 2400 мм і глибиною 600 мм. Корпус ДСП трюфель , профілем у кольрі алюміній, фасади: дзеркало -1 шт. , ДСП трюфель-1 шт .
Вартість виробу залежить від варіанту матеріалу фасадів, кольору профілю, а також від наявності додаткових комплектуючих елементів. Ви можете змінити або доповнити параметри товару вказавши свої побажання при оформленні замовлення за телефоном.
Додаткова комплектація і аксесуари (оплачується додатково):
- Висувні ящики
- Консоль кутова, пряма або дуга
- Карніз без підсвічування для кутовий консолі
- Карніз з підсвічуванням
- 2 світильники
- Заміна кольору профілю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mebel-Star |
| Страна производитель | Украина |
| Внешняя угловая консоль | под заказ |
| Декор фасада | Зеркало, ЛДСП |
| Декоративная подсветка | под заказ |
| Количество раздвижных дверей | 2 |
| Материал раздвижной системы | алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб Сонома Трюфель |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Высота шкафа-купе | 2400 мм |
| Глубина шкафа-купе | 600 мм |
| Длина шкафа-купе | 1800 мм |
| Внутреннее наполнение шкафа-купе | |
| Гладильная доска | Нет |
| Подставка для пылесоса | Нет |
| Подставка для утюга | Нет |
| Полки для белья (бельевой отдел) | Да |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Материал изготовления шкафа-купе | |
| Двери | ДСП ламинированная |
| Корпус | ламинированная ДСП |
- Цена: 9 600 ₴



