Комод високий 6Ш Алекса від "Світ Меблів"

- Под заказ
Отправка с 25 мая 20265 995 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комод 6ш Алекса шириною 70 см в сучасній кольоровій комбінації Білий/Індустріал від виробника Світ Меблів. Виготовляються меблі з якісних матеріалів і фурнітури (ламіноване ДСП класу Е1, не містить шкідливих клеїв і смол, товщиною 16мм). Стильні сірі меблі з білими вставками, в ящиках можна розмістити багато потрібних речей. Стильний зовнішній вигляд, чіткі прямі лінії і форми, ніяких зайвих елементів на фасадах, лаконічність дизайну ручок меблів Алекса.
Розмір:
висота: 120 см
ширина: 70 см
глибина: 45 см
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 6 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Производитель | Мир-Мебели |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 70 см |
| Глубина комода | 47 см |
| Высота комода | 121 см |
- Цена: 5 995 ₴


