Тумба для взуття Світ Меблів

- Под заказ
Отправка с 25 мая 20262 515 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тумба для взуття виробництва компанії Світ Меблів універсальний варіант, який легко впишеться в будь-який передпокій.
Під взуття тут передбачені два відділення, з механізмом гамбургер.Вгорі шафки є функціональний і корисний ящик, де можна зберігати безліч дрібних речей.
Габарити тумби:
Висота - 890 мм
Глибина - 300 мм
Ширина - 600 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 885 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
- Цена: 2 515 ₴

