Стілець Signal Mila Velvet

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20261 985 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Signal Mila відрізняється зручною посадкою і трендовим текстилем-шовковистим велюром. Сидіння декоровано прострочкою в великий квадрат.
Ноги-метал чорного кольору.
Каркас сидіння виконаний з комбінації металу і фанери із застосуванням еластичного пінополіуретану.
Завдяки своєму стриманому дизайну, зручній посадці і міцній конструкції рекомендується для застосування не тільки в домашніх умовах, але і в кафе і ресторанах.
висота: 89 см
ширина: 45 см
глибина: 41 см
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл, фанера |
| Спинка | металл, велюровая ткань, фанера |
| Сиденье | фанера, велюр, металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Высота | 890 мм |
- Цена: 1 985 ₴
