Стілець Signal Mila

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20261 985 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Signal Mila від відомої компанії Signal (Польща) гармонійно впишеться в інтер'єр вітальні, їдальні або кухні, а також прекрасно підійде для кафе чи ресторану. Виріб виконаний з міцних матеріалів, які прослужать довго і не втратять первісний зовнішній вигляд навіть при інтенсивному використанні. Сидіння має анатомічну форму, завдяки чому дарує максимальний комфорт. Виріб стійкий на будь-якій поверхні. Стілець можна використовувати як самостійний предмет меблів, так і в поєднанні з обіднім або робочим столом....
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Спинка | металл, ткань, фанера |
| Сиденье | фанера, металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 470 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Высота | 870 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | ткань |
- Цена: 1 985 ₴
