Журнальний столик SILVER B II білий ефект мармуру / сталь 50X50

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20264 840 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Стильний журнальний столик зі скляною стільницею
Журнальний столик Silver B II - це предмет меблів оригінальної форми і динамічною форми, який додасть стилю будь-якого інтер'єру. Стіл виготовлений із загартованого скла, який декорований модним мотивом з білого мармуру. Сталева рама забезпечує не тільки оригінальний зовнішній вигляд, але також стабільність і зручність використання. Використовувані матеріали захищають від високих температур і допомагають підтримувати чистоту меблів. Лавка стане ідеальним рішенням для людей, які хочуть стильно і сучасно оформити невеликий інтер'єр.
Габаритні розміри:
висота: 53 см
ширина: 50 см
глибина: 50 см
товщина верху: 8 мм
максимальне навантаження: 40 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Максимально допустимая нагрузка | 40 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | квадратная |
| Габаритные размеры столика | |
| Высота столика | 530 мм |
| Глубина столика | 500 мм |
| Длина столика | 500 мм |
| Материал изготовления столика | |
| Каркас, ножки | сталь |
| Столешница | стекло |
- Цена: 4 840 ₴
