Ящик-пуф для зберігання

- В наличии
1 200 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пуф - стильний і важливий аксесуар інтер'єру . Основа конструкції виготовлена з ДСП, покрита пінополіуретаном і обшита тканиною або шкірзамінником на вибір. Функціональний пуф з ящиком можна використовувати як стілець, підставку під ноги або місце для зберігання малогабаритних промов.
В наявності є багато кольорів , уточнюйте у продавця.
Габарити:
Ширина-36см
Довжина-60см
Висота- 40см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спального места | Нет |
| Наличие спинки | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | ДСП |
| Состояние | Новое |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Высота | 400 мм |
- Цена: 1 200 ₴








