Банкетка в передпокій прямокутна з деревяними ніжками

- Под заказ
Отправка с 01 июня 20262 900 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Невелика м'яка банкетка стане чудовим доповненням для інтер'єру будь-якої сучасної квартири чи будинку в передпокої, вітальні, спальні, в приймальні офісу або зоні очікування будь-якого закладу. . Міцний каркас виробу створюється з дерева та ДСП, наповнювачем є пінополіуретан. Оббивка здійснюється за допомогою тканини , яка практично не піддається зношування. Банкетка встановлена на чотирьох міцних дерев'яних підставках, що покриваються якісним лаком на водній основі.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | банкетка |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Материал каркаса | натуральное дерево, ДСП |
| Наличие спального места | Нет |
| Наличие спинки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 430 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Длина | 700 мм |
- Цена: 2 900 ₴

