Ліжко Рената Д з підйомним механізмом Арбор Древ бук 180х200 см

- Под заказ
Отправка с 26 мая 202622 600 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Двоспальне ліжко Рената Д з підйомним механізмом 180х200 являється хорошим варіантом для людей, які люблять відпочивати з шиком та комфортом. Дане ліжко виготовляють з бука чи сосни та покривають гіпоалергенним лаком італійського виробництва, тобто виробник використовує натуральний матеріал
Велику увагу варто приділити високій спинці з розкішною оббивкою, яку за бажанням клієнта можна замінити на інший колір, також ви можете вибрати між шкірзамінником та велюром.
Двоспальне ліжко з підйомним механізмом допоможе Вам не тільки розслабитись та відпочити, а й сховати постільну білизну та речі, адже під спальним місцем розташовані два ящики, що дуже зручно.
Ще однією перевагою двоспального ліжка з підйомним механізмом є букові ламелі, які в поєднанні з хорошим матрацом утворюють ортопедичний ефект.
Це ліжко можна поєднати з тумбами або ж з комодами, які неодмінно добалять Вашій спальній кімнаті шарму.
Ліжка Арбор Древ в білому кольорі прораховуються окремо +15% до ціни.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Покрытие | Лак |
| Размер спального места | 180х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 180х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Тип подъемного механизма | Газ-лифт |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Бук |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 104 см |
| Длина кровати | 209 см |
| Ширина кровати | 194 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Велюр |
| Комплектация кровати | |
| Ниша для белья | 1 шт |
- Цена: 22 600 ₴

