Стіл письмовий DAMIS BIU 1D1S/110
Доставка 0

- В наличии
4 275 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Письмовий стіл Даміс допоможе створити комфортне робоче місце як на роботі, так і вдома. Конструкція моделі передбачає наявність всіх необхідних деталей, які забезпечать Вам всі зручності для роботи. Стіл має одну тумбу, в ній є відкрита ніша і однодверне відділення. Під стільницею є висувна полиця для клавіатури.
Стіл Даміс від фабрики ВМВ Холдінг виготовляється з високякісної ламінованої плити ДСП класу Е-1 на обладнанні німецьких та італійських виробників.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие надстройки | Нет |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Количество дверок | 1 шт |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1100 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Высота | 750 мм |
| Размеры столешницы | |
| Длина столешницы | 1100 мм |
| Глубина столешницы | 580 мм |
| Высота от пола | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
- Цена: 4 275 ₴
