Комод KOM 2D2S DAMIS

- Под заказ
Отправка с 16 мая 20264 935 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комод Даміс КОМ 2D2S - це універсальний предмет меблів, який відрізняється чудовою якістю, тому легко може стати чудовою прикрасою вітальні. Конструкція комоду проста і зручна. Вона включає в себе дві шухляди, дві відкриті ніші і два однодверних відділення.
Комод Даміс від фабрики ВМВ Холдінг виготовляється з високоякісної ламінованої плити ДСП класу Е-1 на обладнанні німецьких та італійських виробників.
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 164 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Высота комода | 80 см |
- Цена: 4 935 ₴


