Дерев'яний пуф «Ретро»

- В наличии
3 350 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Деревяний пуф "Ретро" стане зручним елементом будь-якого інтер'єру.
Дерев'яні ніжки та м'який, оббитий надійною тканиною, верх надають зовнішньому вигляду пуфу естетичність та практичність. А унікальна текстура дерева, виявлена бездоганною обробкою, підкреслює якість виробу.
Міцний і надійний дерев'яний каркас банкетки дозволить експлуатувати її протягом багатьох років, не піддаватиметься розсиханню та деформації.
М'яке сидіння з міцної тканини легко чиститься, не боїться вологи, забезпечує комфортне проведення часу. Буде зручний і в спальній кімнаті, і у вітальні, і у передпокої.
При замовленні можна вибрати забарвлення та якість матеріалу для оббивки, наповнення і розміри пуфа.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Наличие спального места | Нет |
| Наличие спинки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Длина | 500 мм |
- Цена: 3 350 ₴

