Стелаж 2Д Фантазія Мебель-Сервіс

- Под заказ
Отправка с 21 мая 20262 890 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Система фантазія складається з великої кількості модулів з яких можна створити будь-яку кімнату: вітальню, спальню, кабінет, підліткову кімнату і навіть передпокій. Виробляється в одному кольорі: поєднання корпусу темний венге і фасадів дуб Самоа.
Матеріал ДСП.
Стелаж 2д Фантазія легко можна використовувати як містку книжкову шафу, при необхідності, доповнюючи її функціональність пеналами відповідного типу з модульного набору. Значний простір нижньої частини, що закривається дверцятами, при цьому залишається вільним для зберігання будь-яких необхідних вам речей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внешних полок | 2 шт |
| Количество внутренних полок | 2 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | книжный стеллаж |
| Габаритные размеры книжного стеллажа | |
| Высота стеллажа | 2160 мм |
| Глубина стеллажа | 434 мм |
| Ширина стеллажа | 899 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 2 890 ₴

