Стіл-консоль стіл-трансформер Обідній стіл Стіл у вітальню

- Под заказ
Отправка с 26 мая 202611 800 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Завдяки лаконічному і стильному дизайну - стіл-консоль прикрасить будь-який простір. Починаючи від кухні і закінчуючи кімнатою для гостей. Добавляючи різну кількість панелей, ви отримаєте 4 різних столу, що дуже практично для великої компанії. Стіл-консоль - характеризується дуже зручним видом меблів. Широке застосування робить цей стіл дуже популярними, це пояснюється тим, що ці столи змінюють свою довжину і виконують різні функції. Стіл-консоль може збільшуватися у довжину.
Розсувний механізм столу-консолі дуже простий і легкий.
Стіл Консоль - це 4 розміра столу, які складаються в один.
Матеріал — ламінована ДСП
Розмір столу ШхДхВ:
- Складений - 700(800,900,1000,1100)х400х750мм
- Розкладений – 700(800,900,1000,1100)х1600(2000,2400,2800,3200)х750мм
- Розкладення покрокове 400, 800, 1200, 1600, 2000, 2400, 2800,3200 мм
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 3200 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 400 мм |
| Минимальная высота регулируемого стола | 750 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
- Цена: 11 800 ₴



