Крісло Manager KD Tilt CHR68 Чорний (ECO 30)

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20264 295 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло Новий Стиль Manager KD Tilt CHR68 Чорний (ECO 30). Ця модель - еталон стандартного офісного крісла для персоналу. Найпростіше дизайнерське рішення робить його універсальним для будь-якого типу інтер'єру. Сучасний дизайн з хромованими деталями доповнений вдалим поєднанням ключових характеристик, якими обумовлений попит на цю модель у наших покупців. М'якість забезпечується за рахунок товстого шару поролону, ергономічність - за рахунок продуманої конструкції, розробленої з урахуванням анатомічних особливостей будови тіла людини, а практичність - за рахунок якісних матеріалів і механізмів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Пластиковые |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 115 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 54 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 44 см |
| Глубина кресла | 51 см |
| Ширина кресла | 65 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Подлокотник | пластик |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 4 295 ₴

