Модульний кутовий диван Шеріданс

- Под заказ
Отправка с 31 мая 202657 500 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Пропонуємо вишуканий, стильний та дуже зручний кутовий диван Шеріданс від українського виробника.
-Комфорт і м'якість при сидінні досягається за рахунок поєднання пінополіуретану латексного типу та пружинної змійки
-Поєднання в каркасі березової фанери та твердих листяних порід дерева забезпечує довговічність та міцність конструкції
-Рекомендовано для щоденного сну. Розкладний механізм - Софа 2-х позиційна.
-Функціональна боковина з ящиком та підлокітником з натуральної деревини.
-Подушки спинки наповнені високо еластичним холлофайбером
-Чохли подушок легко знімаються, що полегшує догляд за меблями і дає можливість їх заміни
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-стиль |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | угловой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Цвет | Серый |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 6 категория |
| Вид мягкой мебели | софа |
| Габаритные размеры | |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 95 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 312 см |
| Ширина спального места | 234 см |
| Высота от пола | 95 см |
| Высота спального места | 44 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | фанера, деревянный брус |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Подлокотник | ДСП, натуральное дерево, фанера |
| Наполнители | |
| Спальное место | пружинная змейка, пенополиуретан |
| Подушка спинки | холофайбер |
| Пользовательские характеристики | |
| Механизм трансформации спального места | Софа |
- Цена: 57 500 ₴



